slide1

Współtworzymy przemysł XXI wieku

Dzięki fotonice światłowodowej
seperator
Jesteśmy cenioną, polską firmą zaawansowanych technologii tworzącą dla przemysłu nowoczesne rozwiązania oparte na fotonice światłowodowej – określanej mianem technologii XXI wieku. Sektory, do których kierujemy nasze rozwiązania, to m.in. kolej, przemysł gazowy, telekomunikacja i wiele innych.
 
Znamy potencjał światłowodów i wiemy jak go wykorzystać, tworząc zupełnie nowe rozwiązania. Dzięki nim zapewniamy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa (tak fizycznego, jak i finansowego), oraz wzrost efektywności i konkurencyjności. Jednocześnie, dzięki naszym rozwiązaniom współtworzymy inteligentny przemysł, który troszczy się nie tylko o siebie i swoich klientów, ale również o ochronę naszego środowiska.
brand bg23

kim jesteśmy

kim będziemy

 

 

Image

MISJA

W ścisłej współpracy z klientem tworzymy zaawansowane technologicznie rozwiązania zapewniające przewagę konkurencyjną
Image

 WIZJA

Tworzymy rozwiązania spełniające
najtrudniejsze wymagania przemysłu,
nieosiągalne dla tradycyjnych technologii

 

Image

CEL

Dzięki fotonice światłowodowej współtworzymy przemysł XXI wieku, tak jak elektronika współtworzyła przemysł XX wieku
brand bg4

Rozwijamy naszą 

rodzimą technologię światłowodową
seperator
W naszej pracy czerpiemy z osiągnięć polskiej szkoły światłowodowej, która prężnie i przede wszystkim całkowicie samodzielnie jest rozwijana od lat 70tych na UMCS w Lublinie, z początku pod przewodnictwem św. p. dr Jana Wójcika - genialnego inżyniera, mentora i przyjaciela naszego prezesa. Pracownia ta reprezentuje dziś najwyższy poziom będąc jednym z nielicznych takich miejsc na świecie.
Opierając się na naszych rodzimych rozwiązaniach i na najnowszych odkryciach tworzymy zupełnie nową jakość, którą śmiało nazywamy technologią przyszłości.
brand bg3

Parę słów od prezesa o

innowacjach przełomowych

seperator white
Przełomowe innowacje są jedyną drogą do rozwoju przemysłu. Odmieniają otaczającą nas rzeczywistość i w dalszej perspektywie wpływają na życie każdego z nas oraz kolejnych pokoleń. Przełomową innowacją, która zmieniła nasze życie była elektronika, jednak jej możliwości rozwoju już się wyczerpują, co oznacza, że nadszedł czas na kolejny przełom. Dziedziną nauki i techniki, która ma potencjał, by działając ramię w ramię z tradycyjnymi sektorami przemysłowymi, wznieść gospodarkę na wyższy poziom jest fotonika. Dzięki m.in. fotonicznym systemom czujnikowym już teraz wdrażamy w życie idee Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0.

(...) Tylko skokowy rozwój przemysłowy pozwala wydobyć gospodarkę z pułapki średniego rozwoju. Długotrwały brak zmian czy jedynie drobne usprawnienia oznaczają zastój i spadek przewagi konkurencyjnej. Aby tego uniknąć, konieczne jest tworzenie stałej współpracy pomiędzy nauką a biznesem opartej na umiejętnej komunikacji, wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Prawdziwe innowacje przełomowe powstają rzadko. Większość z tego, co spotykamy to rozwiązania nowatorskie, nie innowacyjne. Prawdziwa innowacja cechuje się tym, że jest zupełnie nowym, świeżym podejściem do danego problemu, wyzwaniem. Ma siłę, by wznieść firmę, w której została zastosowana na wyżyny, daleko ponad konkurencję.
- fragment wywiadu dla Smart-Grids.pl
 
Dr hab. inż. Tomasz Nasiłowski - wizjoner, naukowiec, biznesmen. Propagator stworzenia silnego polskiego przemysłu zaawansowanych technologii. Zaangażowany w promowanie polskiej nauki na arenie międzynarodowej.
Image

Nasze wyróżnienia

seperator
Image
bg1

Spółki zależne

seperator

Z dumą pragniemy zaprezentować spółki córki InPhoTech, dzięki którym możliwe jest sprawne prowadzenie naszej działalności. Celem każdej z tych wyspecjalizowanych spółek, jest zapewnienie klientom współpracy na najwyższym poziomie i indywidualnego podejścia do każdej realizacji.

Image

Co mówią o nas w mediach

Pokaż więcej LOADING... wyświetlono wszystkie