brand bg

Witaj w 

Przyszłości z fotoniką
 
InPhoTech jest wiodącą polską firmą zaawansowanych technologii wdrażającą do przemysłu nowoczesne rozwiązania światłowodowe. Podstawowa działalność spółki to transfer innowacyjnych rozwiązań do przemysłu oraz opracowywanie i wytwarzanie własności intelektualnej w zakresie fotoniki – określanej mianem technologii XXI wieku. Stałe rozwijanie unikalnej, polskiej technologii światłowodów specjalnych pozwala InPhoTech na elastyczne podejście do realizowania wyzwań stawianych przez przemysł w celu zwiększenia jego bezpieczeństwa i efektywności, w ten sposób umożliwiając skokowy wzrost jego produktywności i konkurencyjności.
W naszej pracy korzystamy z osiągnięć polskiej szkoły światłowodowej, która prężnie i przede wszystkim całkowicie samodzielnie zaczęła się rozwijać w latach 70tych XX wieku, osiągając dziś najwyższy światowy poziom. Opierając się na naszych rodzimych rozwiązaniach i na najnowszych odkryciach tworzymy zupełnie nową jakość, którą śmiało nazywamy technologią przyszłości.
brand bg23

Dlaczego właśnie

fotonika?

seperator

Fotonika uznawana jest za technologię XXI wieku, ponieważ posiada odpowiedni potencjał do przyspieszenia rozwoju cywilizacji, podobnie jak dokonała tego w XX wieku elektronika. Fotonika łączy elementy optyki, elektroniki, informatyki, mechaniki, chemii i innych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania fotoniczne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie elektronika nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować, np. w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach, w miejscach szczególnie zagrożonych kataklizmami oraz w trudnych warunkach pogodowych. Urządzenia opierające się na fotonice są bardziej precyzyjne, mniejsze i zużywają znacznie mniej energii elektrycznej.

ico band1

Twoja firma będzie pracować szybciej

Światłowody od lat służą telekomunikacji. Coraz częściej spotykamy je również w naszych domach, gdzie zastępują przestarzałe już metody przesyłu danych. Ich zdolność do usprawnienia szybkości działania sieci telekomunikacyjnych wciąż wzrasta poprzez m.in. stosowanie światłowodów specjalnych. Szybkość ta potrzebna jest tak w klasycznej telekomunikacji, jak i przy unowocześnieniu działania potężnych infrastruktur powstających wokół nas wykorzystujących Internet Rzeczy, sieci 5G itp.

ico band2

Twoja firma będzie bezpieczna

Co jest jedną z rzeczy, która liczy się dla Ciebie i Twoich Klientów najbardziej? Szeroko rozumiane bezpieczeństwo. W każdej firmie kwestia sprawności systemu oraz niezawodności urządzeń i produktów przekłada się bezpośrednio na kwestie finansowe. Jedną z naszych specjalizacji jest tworzenie nowoczesnych systemów czujnikowych – dzięki nim w sposób natychmiastowy i precyzyjny dowiesz się o zbliżającym się zagrożeniu, potencjalnej awarii czy nieprawidłowym działaniu bądź procesie zużycia danego urządzenia. Dzięki szerokiej gamie możliwości nasze czujniki dopasowują się do Ciebie.

brand bg4

Fotonika jest tego warta

Ponieważ, jest efektywna
seperator
Fotonika jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną, która przenika do przemysłu i umożliwia jego przełomowy rozwój tworząc technologię przyszłości. Dzięki stałej współpracy z przedsiębiorcami oraz udziałowi w największych międzynarodowych targach i konferencjach potrafimy nie tylko zidentyfikować potrzeby rynku, ale co najistotniejsze, spełnić oczekiwania naszych odbiorców dążących do stworzenia nowoczesnej, niezawodnej marki. Nieustanny rozwój pozwala nam na elastyczne podejście do realizowania wyzwań  stawianych nam przez naszych coraz nowszych partnerów reprezentujących przeróżne branże i dziedziny. Dzięki naszej fotonice światłowodowej zdobędziesz przewagę konkurencyjną i wejdziesz na nowe rynki.
brand bg3

Stawiamy na

Innowacyjność i najwyższą jakość

seperator white
Dr hab. inż. Tomasz Nasiłowski - wizjoner i propagator stworzenia silnego nowego polskiego przemysłu zaawansowanych technologii. Jest mocno zaangażowany w promowanie polskiej nauki na arenie międzynarodowej. Tomasz Nasiłowski jest inicjatorem współpracy jednostek badawczo-naukowych z przedstawicielami przemysłu. Za swoje osiągnięcia został wyróżniony między innymi tytułami VIP Biznesu 2014 oraz Osobowość Innowacyjna 2016 roku.
 "Przemyślane inwestycje w fotonikę to szansa na zrównoważony rozwój całej polskiej gospodarki. (…) Konieczny jest wybór branż, obszarów, w których chcemy, ale co też istotne, mamy szansę, wdrażać nowe technologie, stając się liderem w ich zakresie. Trudno bowiem będzie osiągnąć sukces w branżach globalnie zaawansowanych. Polskie technologie światłowodowe dają nam na to szanse."
podpis

Nasze wyróżnienia

seperator
Image
bg1

Spółki zależne

seperator

Z dumą pragniemy zaprezentować spółki córki InPhoTech, dzięki którym możliwe jest sprawne prowadzenie naszej działalności. Celem każdej z tych wyspecjalizowanych  spółek, jest zapewnienie klientom współpracy na najwyższym poziomie i indywidualnego podejścia do każdej realizacji.

 

Image

Co mówią o nas w mediach

Pokaż więcej LOADING... wyświetlono wszystkie

Projekty dofinansowane ze środków UE