Bierzemy udział w projekcie "Rozwój kadr sektora kosmicznego"

Jesteśmy jedną z 15 firm, w których odbywać się będzie staż w ramach projektu "Rozwój kadr sektora kosmicznego"!

Organizatorem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego. To już V edycja tego konkursu.

Konkurs skierowany jest do absolwentów oraz młodych naukowców i ma na celu rozwój, pogłębienie wiedzy i nabranie praktyki w technologiach, które mogą być wykorzystane w sektorze kosmicznym.

Nasza firma zajmuje się innowacyjnymi technologiami światłowodowymi, które stosowane są w wielu dziedzinach przemysłu. Możemy pochwalić się projektami ściśle związanymi z sektorem kosmicznym we współpracy z m.in ESA - European Space Agency. Podczas realizacji programu w naszej firmie chcemy dać możliwość stażyście rozwijania swojej wiedzy i zainteresowań, dając możliwość zapoznawania się z naszymi rozwiązaniami.

Aktualnie trwa nabór wniosków dla osób, które chciałyby wziąć udział w takim stażu. CV należy przesłać w terminie do 19 czerwca 2020 do godziny 16.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temat maila wpisać: KONKURS O STAŻ. Więcej informacji na https://space.biz.pl/staze-2020/

Zachęcamy do aplikowania!!!