• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
 • +48 22 378 48 91
 • +48 22 409 91 451
 • inphotech@inphotech.pl
InPhoTech: Kariera
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników!

Jesteśmy firmą badawczo-rozwojową i działamy w obszarze zaawansowanych technologii. Szukamy osób zainteresowanych pracą

na styku nauki i biznesu.

Masz wykształcenie techniczne, ale sporządzanie raportów nie jest szczytem Twoich marzeń

Jeśli od teorii zdecydowanie bardziej wolisz praktykę, chcesz brać aktywny udział w procesie transferu polskiej technologii do przemysłu i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności to wybierz jedną z wymienionych poniżej ofert pracy, skompletuj wymagane dokumenty i prześlij je do nas:

Inżynier innowacji
Specjalista ds. technologii światłowodów
Technik laborant
Specjalista ds. obliczeń i analiz numerycznych
Specjalista ds. infrastruktury badawczej

Skończyłeś studia ścisłe lub techniczne, ale nie wiążesz swojej przyszłości z pracą w laboratorium?

Jeśli masz szeroki zakres zainteresowań, chciałbyś pracować w firmie technologicznej, ale stanowisko inżyniera czy naukowca to chyba jednak nie ‘to’ i… chciałbyś spróbować ‘czegoś innego’ - koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami:

Specjalista ds. własności intelektualnej
Specjalista ds. projektów edukacyjnych

Masz doświadczenie kadrowe lub administracyjne a kodeks pracy nie jest Ci obcy? Jeśli szukasz pracy w biurze, mamy coś dla Ciebie.

Specjalista ds. płac i kadr
Specjalista ds. administracyjnych i organizacji

Co zrobić, żeby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Samo CV nie wystarczy…

W każdej naszej ofercie pracy umieściliśmy przewidziany dla danego stanowiska: zakres odpowiedzialności, stawiane przed kandydatem wymagania, a także spis dokumentów, które należy do nas dostarczyć, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Przesłanie pojedynczych dokumentów – np. samego CV – na pewno nie będzie skutkowało zaproszeniem na rozmowę.

Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: jobs@inphotech.pl. Na ten sam adres prosimy kierować wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Kogo zatrudniamy?

Ze względu na specyficzny charakter naszej działalności zatrudniamy, przede wszystkim, osoby posiadające wykształcenie techniczne i ścisłe. Ale nie tylko… Wiele zależy od rodzaju stanowiska oraz wiedzy i umiejętności kandydata. Nie mamy limitu wieku i zdecydowanie stawiamy na osoby otwarte i zaangażowane, które pomogą w realizacji ambitnych celów firmy, ale również same na tym skorzystają.

Praktyki i staże w InPhoTechu?

Mamy także propozycję na studentów oraz absolwentów , którzy nie są jeszcze gotowi do podjęcia samodzielnej pracy. Praktyki i staże w naszej firmie to przede wszystkim możliwość obcowania z wdrażaniem nowoczesnych technologii, sporo nauki ale i pole do popisu dla młodych osób myślących poważnie o swojej karierze zawodowej

Studentów i absolwentów techników i różnego rodzaju uczelni zajmujących się przede wszystkim: fotoniką, optoelektroniką, telekomunikacją oraz technologiami światłowodowymi zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Praktykant/stażysta na stanowisku badawczym

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu mailowego z jobs@inphotech.pl.

Informujemy, że administratorem podanych przez kandydatów do pracy danych osobowych jest Brin Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ceramicznej 18/639 w Warszawie, kod pocztowy 03-126, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000714108, NIP 5242849718, REGON: 369305699

Ponadto, informujemy, że:

 1. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w tym również danych dotyczących zdrowia oraz w sprawach dotyczących realizacji praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z Administratorem Danych Osobowych pod wskazanym adresem e-mail: biuro@brin.com.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 5. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
 6. Podane przez Panią/Pana dane nie będą/będą przekazywane do podmiotów zewnętrznych.
 7. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do zrealizowania ww. celu.
 9. Decyzje w zakresie przetwarzanych danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, w tym również Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu.

Kandydatów do pracy prosimy o zamieszczenie w aplikacji pod dokumentem CV następującej klauzuli:

„Niniejszym oświadczam, iż zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Brin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ceramicznej 18/639 (kod pocztowy: 03-126 Warszawa), w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Wskazuję, że dane osobowe podaję w sposób dobrowolny i oświadczam, iż są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o wszelkich przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.”