InPhoTech: Kariera
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników!

Jesteśmy firmą badawczo-rozwojową i działamy w obszarze zaawansowanych technologii. Szukamy osób zainteresowanych pracą

na styku nauki i biznesu.

Masz wykształcenie techniczne, ale sporządzanie raportów, które od razu wędrują na półkę, nie jest szczytem Twoich marzeń?

Jeśli od teorii zdecydowanie bardziej wolisz praktykę , chcesz brać aktywny udział w procesie transferu polskiej technologii do przemysłu i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności to wybierz jedną z wymienionych poniżej ofert pracy, skompletuj wymagane dokumenty i prześlij je do nas:

Specjalista ds. wdrożeń i współpracy z przemysłem
Specjalista ds. badawczych
Specjalista chemik
Inżynier obróbki ds. prototypów

Skończyłeś studia ścisłe lub techniczne, ale nie wiążesz swojej przyszłości z pracą w laboratorium?

Jeśli masz szeroki zakres zainteresowań, chciałbyś pracować w firmie technologicznej, ale stanowisko inżyniera czy naukowca to chyba jednak nie ‘to’ i… chciałbyś spróbować ‘czegoś innego’ - koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami:

Specjalista ds. projektów badawczych
Specjalista ds. organizacyjnych i komunikacji
Specjalista ds. administracyjnych

Co zrobić, żeby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Samo CV nie wystarczy…

W każdej naszej ofercie pracy umieściliśmy przewidziany dla danego stanowiska: zakres odpowiedzialności, stawiane przed kandydatem wymagania, a także spis dokumentów, które należy do nas dostarczyć, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Przesłanie pojedynczych dokumentów – np. samego CV – na pewno nie będzie skutkowało zaproszeniem na rozmowę.

Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: [email protected]. Na ten sam adres prosimy kierować wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Kogo zatrudniamy?

Ze względu na specyficzny charakter naszej działalności zatrudniamy, przede wszystkim, osoby posiadające wykształcenie techniczne i ścisłe. Ale nie tylko… Wiele zależy od rodzaju stanowiska oraz wiedzy i umiejętności kandydata. Nie mamy limitu wieku i zdecydowanie stawiamy na osoby otwarte i zaangażowane, które pomogą w realizacji ambitnych celów firmy, ale również same na tym skorzystają.

W chwili obecnej poszukujemy jeszcze jednej osoby – osoby, która dobrze orientuje się w sprawach księgowych i administracyjnych. Zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Specjalista ds. finansowych prosimy o przysłanie w języku polskim następujących dokumentów:

  • CV
  • Listu motywacyjnego
  • Opisu dotychczasowego doświadczenia i/lub uzyskanych rezultatów na studiach
  • Oryginalnego tekstu napisanego przez kandydata (minimum jedna strona) na dowolny temat – może to być: opis, opowiadanie, recenzja, raport itd.
  • Listu polecającego napisanego przez osobę rekomendującą kandydata
  • Kontaktu do dwóch osób, które mogą zarekomendować kandydata
  • Ewentualnych innych dokumentów potwierdzających umiejętności wskazane w wymaganiach

Praktyki i staże w InPhoTechu?

Mamy także propozycję na studentów oraz absolwentów , którzy nie są jeszcze gotowi do podjęcia samodzielnej pracy. Praktyki i staże w naszej firmie to przede wszystkim możliwość obcowania z wdrażaniem nowoczesnych technologii, sporo nauki ale i pole do popisu dla młodych osób myślących poważnie o swojej karierze zawodowej

Studentów i absolwentów zajmujących się przede wszystkim: fotoniką, optoelektroniką, telekomunikacją oraz technologiami światłowodowymi zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Praktykant/stażysta na stanowisku badawczym

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu mailowego z [email protected]Odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji chętnie udzielimy również telefonicznie, pod numerem: 606-921-454.