W dniach 20-23 listopada nasi pracownicy wezmą udział w szkoleniu i w związku z tym będą mieli ograniczony dostęp do poczty firmowej. Dlatego zachęcamy do kontaktu w późniejszym terminie. W razie spraw pilnych, które nie mogą czekać do naszego powrotu prosimy o bezpośredni kontakt z konkretnym pracownikiem firmy InPhoTech. Informujemy, że z korespondencją ze skrzynek pocztowych zapoznamy się i postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej dopiero po naszym powrocie ze szkolenia. Przepraszamy za utrudnienia!
O nas

InPhoTech to firma z dużym doświadczeniem w projektach badawczo-rozwojowych, w szczególności takich które zmierzają do uzyskiwania patentów, demonstrantów lub prototypów i znajdujących zastosowanie w przemyśle. InPhoTech pracuje nad modelowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem światłowodów specjalnych (w tym mikrostrukturalnych, fotonicznych, szklanych i polimerowych), innowacyjnych elementów światłowodowych i fotonicznych. Takie technologie fotoniczne są opracowywane przez InPhoTech do zastosowań telekomunikacyjnych, metrologicznych, analizy jakości, medycznych, górniczych, kosmicznych, transportu a także bezpieczeństwa.
Dostępna w InPhoTech technologia obejmuje:

  • technologię elementów opartych na klasycznych i mikrostrukturalnych światłowodach: czujników (wibracji, temperatury, naprężeń, ciśnienia, gazów i inne), kompensatorów dyspersji i światłowodowych źródeł światła;
  • technologię preform: MCVD i OVD;
  • technologię wyciągania światłowodów klasycznych i mikrostruktutralnych ze szkła kwarcowego, miękkiego i polimerów;
  • technologię włókien specjalnych: nieliniowych, o wysokiej i niskiej aperturze numerycznej, o małych stratach zgięciowych, dwójłomnych, aktywnych, wielordzeniowych, o wielu płaszczach;
  • technologię komponentów światłowodowych: spawania i przewężania, pigtaili, patchcordów, modulatory światłowodowe, światłowodów o zmiennych parametrach (takich jak tłumienie, dwójłomność, nieliniowość, apertura numeryczna).
  • Więcej w dziale Technologia.

Postępowania ofertowe
Projekty dofinansowane ze środków UE
Projekty Krajowe
Polityka jakości. InPhoTech z certyfikatem ISO 9001!